Technologia

Od początku naszej działalności postawiliśmy na ekspansywny rozwój przy jednoczesnym zachowaniu najwyższego poziomu swoich wyrobów oraz usług. Poprzez zastosowanie nowoczesnych technologi oraz dzięki stworzeniu nowoczesnego parku maszynowego możemy zrealizować nawet najbardziej skomplikowane projekty.

Profile

Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom stale rozszerzamy gamę wyrobów. W naszych konstrukcjach stosujemy systemy profili tylko renomowanych producentów.

W naszej ofercie znajdują się:

  • systemy konstrukcji słupowo-ryglowych o podwyższonej oraz wysokiej izolacyjności termicznej
  • system przeciwpożarowy o trzykomorowej konstrukcji
  • system okienno-drzwiowy o podwyższonej izolacyjności termicznej
  • system okienno-drzwiowy nieizolowany termicznie

W celu zapoznania się z pełną ofertą dostępnych u nas profili prosimy odwiedzić strony naszych dostawców: PONZIO, ALUPROF.

Szyby

Podstawową funkcją spełnianą przez szybę w oknie jest umożliwienie dostępu światła naturalnego do wnętrza budynku. Jednocześnie nasze szyby zapewniają izolację termiczną ograniczając straty ciepła, a tym samym obniżając koszty ogrzewania budynku.

W naszych konstrukcjach proponujemy Państwu szyby zespolone w tym jedno i dwu komorowe oraz pojedyncze, antywłamaniowe, ognioodporne, dźwiękochłonne jak również ozdobne. Dzięki szerokiej gamie powłok spełniają one różne funkcję takie jak np. zapobieganie przegrzewaniu lub ochrony przeciwsłonecznej. Nasze szyby pochodzą jedynie od renomowanych dostawców.

Okucia

Pojęcie „okucie” obejmuję tę część konstrukcji okiennej, które kontrolują i są odpowiedzialne za prawidłowe otwieranie i zamykanie okna.

Jego jakość i trwałość ma decydujący wpływ na bezawaryjne i długoletnie użytkowanie. Spełnia wiele funkcji: otwieranie, uchylanie i zamykanie skrzydła okna, reguluje przewietrzanie, podtrzymuje skrzydło w wybranym położeniu i zabezpiecza przed zatrzaśnięciem pod wpływem przeciągu.

Bardzo wysokie wymagania stawiane przez rynek sprawiają, że proponowane przez nas konstrukcje muszą być wyposażone w okucia najwyższej klasy, dlatego też w naszych konstrukcjach stosujemy okucia wiodących na rynku producentów takich jak:
Savio, Roto, Winkhaus, Siegienia, Cisa, Fapin, Geze, Dorma, Ecoshulte, G-U i wielu innych.