Projektant konstrukcji aluminiowych

Obowiązki:

  • Projektowanie konstrukcji aluminiowych
  • Ofertowanie konstrukcji aluminiowych (sporządzanie ofert, wycen)
  • Dobór systemów aluminiowych pod oczekiwania Klienta
  • Nadzór nad realizacją zadania w zakresie rozwiązań projektowych
  • Nadzorowanie robót
  • Wykonywanie pomiarów na budowie
  • Współpraca z Klientami w zakresie realizacji zamówień

Nasze oczekiwania:

  • Wykształcenia wyższego techniczne (preferowane budownictwo)
  • Wiedzy technicznej na temat systemów aluminiowych
  • Doświadczenia w projektowaniu konstrukcji aluminiowych (doświadczenie w branży stolarki otworowej będzie silnym atutem)
  • Obsługi pakietu MS Office i AutoCAD (znajomość programów do projektowania stolarki aluminiowej będzie silnym atutem)
  • Czynnego prawa jazdy kat. B
  • Umiejętności organizacyjnych
  • Umiejętności pracy pod presją czasu
  • Umiejętności rozpoznawania potrzeb Klienta
  • Dokładności
  • Elastyczności i kreatywności w kontaktach z Klientem

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w prężnie rozwijającej się firmie o wysokiej pozycji na rynku
  • Atrakcyjny system wynagrodzeń
  • Niezbędne narzędzia do pracy
  • Pakiet szkoleń
projektant
projektant2