Kierownik produkcji

Obowiązki:

  • Zarządzanie obszarem produkcji
  • Ścisła współpraca z kierownikiem ds. technicznych
  • Planowanie i nadzór nad produkcją
  • Optymalizacja procesów produkcyjnych
  • Nadzór i zarządzanie procesem produkcyjnym (planowanie produkcji, monitorowanie procesów, optymalizacja i podnoszenie efektywności)
  • Koordynacja współpracy między wydziałami firmy
  • Odpowiedzialność za jakość produkcji (spełnienie norm, obowiązujących procedur).

Nasze oczekiwania:

  • wykształcenie wyzsze
  • min. 3 lata doświadczenia w obszarze zarządzania produkcją – warunek konieczny
  • wykształcenie wyższe techniczne – warunek konieczny,
  • doświadczenie w realizowaniu planów i budżetów produkcji,
  • umiejętność rozwiązywania problemów technicznych,
  • przedsiębiorczość i operatywność,
  • bardzo dobra organizacja pracy,
  • umiejętności kierownicze.
    •obsługa komputera: MS Office, AutoCad, Excel,
  • znajomość okuć budowlanych do okien i drzwi,
  • znajomość norm i przepisów branżowych,
  • znajomość przepisów przeciwpożarowych budynków,
  • znajomość rysunku technicznego,
  • znajomość technologii produkcji drzwi profilowych oraz fasad,
  • znajomość systemów aluminiowych
  • znajomość szkła budowlanego,
  • mile widziana znajomość maszyn CNC

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w prężnie rozwijającej się firmie o wysokiej pozycji na rynku
  • Atrakcyjny system wynagrodzeń
  • Niezbędne narzędzia do pracy
  • Pakiet szkoleń
kier2
kier1