Kierownik działu sprzedaży

Obowiązki:

  • budowa i organizacja pracy działu handlowego
  • kierowanie polityką handlową, rozwój sprzedaży, zarządzanie strukturami
  • sprzedaży na terenie kraju
  • efektywne pozyskanie nowych kontraktów handlowych i utrzymanie długotrwałych relacji z kluczowymi Klientami Firmy
  • realizacja planów sprzedażowych indywidualnych i zespołu handlowego
  • analiza wyników, planowanie działań sprzedaży, raportowość z wykonywanych działań handlowych.

Nasze oczekiwania:

  • wykształcenie wyższe techniczne preferowane (budownictwo)
  • warunek konieczny: min. 5 letnie udokumentowane doświadczenia na podobnym
  • stanowisku kierowniczym w sprzedaży
  • umiejętności wnikliwej analizy potrzeb klienta i konstruowania kalkulacji ofertowych na proponowane rozwiązania biznesowe;
  • zdolności komunikacyjne i negocjacyjne potwierdzone zawartymi kontraktami handlowymi oraz przebytymi szkoleniami;
  • odpowiedzialność za realizację celów sprzedażowych i wynik finansowy działu handlowego;
  • znajomość norm i przepisów branżowych
  • znajomość przepisów przeciwpożarowych budynków
  • znajomość rysunku technicznego
  • preferowane wykształcenie: wyższe techniczne /informatyczne lub ekonomiczne
  • znajomość technologii produkcji drzwi profilowych oraz fasad
  • znajomość systemów aluminiowych
  • znajomość szkła budowlanego
  • znajomość okuć budowlanych do okien i drzwi
  • obsługa komputera: MS Office, AutoCad, Excel
  • znajmomośc języka obcego w mowie i piśmie (niemiecki, angielski, francuski)

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w prężnie rozwijającej się firmie o wysokiej pozycji na rynku
  • Atrakcyjny system wynagrodzeń
  • Niezbędne narzędzia do pracy
  • Pakiet szkoleń
sprz1
sprz2