Doradca techniczno-handlowy

Obowiązki:

  • stała analiza potrzeb klientów i poszukiwanie nowych możliwości sprzedaży produktów firmy
  • pozyskiwanie nowych klientów na powierzonym terenie,
  • obsługa bieżących klientów w zakresie sprzedaży,
  • prowadzenie negocjacji handlowych,
  • kształtowanie i promowanie wizerunku firmy,
  • realizacja założonych planów sprzedaży,

Nasze oczekiwania:

  • wykształcenie wyższe
  • doświadczenie w pracy na stanowisku: Przedstawiciela Handlowego, Doradcy Techniczno – Handlowego bądź Kierownika ds. Sprzedaży w obszarze ślusarki fasadowej aluminiowej lub stalowej min. 3 lata
  • znajomość norm i przepisów branżowych,
  • znajomość przepisów przeciwpożarowych budynków,
  • znajomość rysunku technicznego,
  • znajomość technologii produkcji drzwi profilowych oraz fasad,
  • znajomość systemów aluminiowych
  • znajomość szkła budowlanego,
  • znajomość okuć budowlanych do okien i drzwi,
  • obsługa komputera: MS Office, AutoCad, Excel,
  • łatwość nawiązywania kontaktów,
  • umiejętność prowadzenia negocjacji handlowych,
  • dobra organizacja i kontrola pracy własnej,
  • kreatywność
  • znajmomośc języka obcego w mowie i piśmie ( niemiecki, angielski, francuski)

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w prężnie rozwijającej się firmie o wysokiej pozycji na rynku
  • Atrakcyjny system wynagrodzeń
  • Niezbędne narzędzia do pracy
  • Pakiet szkoleń
doradca